Czym się zajmujemy?

Jesteśmy kolejnym studiem tworzącym strony internetowe. Ale lepszym :)

W Zefir Studio jesteśmy dumni z jakości naszej pracy.
Rozumiemy, że projekty które tworzymy, są ważne dla rozwoju Twojego biznesu.

Rozumiemy, że projekty, które tworzymy, są ważne dla rozwoju Twojego biznesu. W sieci znajdziesz miliony stron, a ich liczba rośnie z dnia na dzień. Jak Twój produkt i firma przebijają się do świadomości użytkowników cyfrowego świata? Komu zaufać, jeśli chodzi o tworzenie nowych stron internetowych?

Projektujemy

Jesteśmy dumni z faktu, że tworzymy nowe produkty. Poświęcamy czas na analizę branży naszych klientów i zrozumienie ich potrzeb. Czasami zaledwie kilka szczegółów powoduje, że Twoja strona wyróżnia się wśród setek konkurentów. Możemy dostosować styl do twoich preferencji i wyróżnić go spośród milionów innych. Jesteśmy dumni, że nasze produkty cechuje atrakcyjność wizualna i funkcjonalność dopasowana do potrzeb klienta.

Tworzymy

Stawiamy na prostotę użytkowania naszych produktów. Dlatego nasze wtyczki, a także strony internetowe i rozwiązania są na tyle intuicyjne, aby przeciętny odbiorca mógł z nich korzystać bez dodatkowego wsparcia. Przewidywanie kolejnych kroków naszych klientów w procesie korzystania z naszego produktu jest jak najbardziej logiczne. Ta prostota związana jest z dostosowaniem kodu dla wyszukiwarek i przyspieszenia ich działania by wyprzedzić konkurencję.

Wdrażamy nowe rozwiązania

Tworzymy również wtyczki WordPress. Naszym sztandarowym produktem jest wtyczka Best Import Pro, która pomaga użytkownikom i programistom w przesyłaniu plików XML i CSV. Tworzenie sklepów internetowych i portali nieruchomości staje się znacznie łatwiejsze. Nasi klienci mogą liczyć na nasze wsparcie i ciągły rozwój naszych produktów, aby spełnić ich najdziwniejsze życzenia. Z naszych rozwiązań skorzystało już ponad 50.000 osób z całego świata.

Wspieramy

Projektowanie i tworzenie naszych produktów to dopiero początek. Wiemy, że nasi klienci mogą potrzebować pomocy w obsłudze innowacyjnych produktów. Użytkownicy i programiści mogą inaczej rozumieć niektóre funkcje i wymaga to nowych rozwiązań. Wprowadzamy zmiany, rozwiązujemy problemy techniczne, aktualizujemy, chronimy i zaspokajamy inne potrzeby naszych klientów. Oferujemy również rozwiązania wspierające promocję Twojego biznesu w sieci, jak SEO czy AdWords.

Co oferujemy?

Design
Design
Projektowanie stron internetowych jest rodzajem sztuki - wiemy jak to robić.
Build
Biznes
Często nasze rozwiązania są przepustką dla Twojego biznesu - zwiększ z nami swoje zasięgi.
WordPress Themes
Best Import
Best Import ułatwia importowanie XML/CSV/ZIP tak prosto jak nigdy wcześniej.

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami i zamów wycenę swojego projektu

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami i zamów wycenę swojego projektu

ZEFIR STUDIO
Kontakt
Telefon
+48 727 616 171
Wycena projektu
Skontaktuj się z nami tutaj!
Telefon
+48 727 616 171
Wycena projektu
Skontaktuj się z nami tutaj!